Batıkent Avize Montaj Ustası

Batıkent avize montaj işleri için bizi arayın.Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.

Bizlere 0505-767-1174 nolu telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açık.

Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz.

Batıkent avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz.Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

 

Batıkent Kornij Montajı

Mobil ekibimiz sadece avize montajı değil, bunun yanın da kornij montajı da yapmaktadır.Stor perde, ahşap perde, tül perde, boncuk perde vb.. her türlü perde montajını uygun fiyata tozsuz bir şekilde yapmaktayız.Tozsuz montaj yapmaktayız.Tozu etrafa yaymadan delme ve montaj işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Batıkent Elektrik Tesisatçısı

Eski binalara sahip olan semtimiz de elektrik tesisatları da geçen zamanla eskimektedir.Eskiyen kablolar sigortaların değiştirilmesi gerekir.Aksi takdirde çalışan cihazlarınızın bozulmasına zarar görmesine sebep olabilir.Daha kötüsü ise ölümcül sonuçlara bile sebebiyet verebilir.

Ev sahiplerinin yapması gereken şey elektrik tesisatçısı çağırıp tüm kablolama sistemi ve sigorta sistemini değiştirmelidir.Eski tesisatlarda pek kullanılmayan akım koruma sistemi yeni tesisatlarda ihmal edilmeden takılmalıdır.